The Legendary Music Of Prince
Prince is één van de meest legendarische iconen uit de jaren ‘80 en verkocht ruim 100 miljoen platen over de hele wereld. Hij was een fenomenaal podiumbeest, wat hem de naam His Royal Badness opleverde, en wordt het muzikale genie van zijn generatie genoemd.

Zijn nummer 1-hit Let’s Go Crazy opende hij op epische wijze met de woorden “Dearly beloved …” en uit hetzelfde nummer komt de slagzin “Oh no, let’s go”.

Met Prince tribute band Oh No, Let’s Go! beleef je het ultieme eerbetoon aan de befaamde artiest die de muziekwereld voorgoed heeft veranderd.

10 years without His Royal Badness
Meer dan 45 jaar na zijn debuutalbum en 10 jaar na zijn overlijden klinken de energieke gitaarriffs en strakke beats van Prince nog steeds heel herkenbaar in de oren: funky uptempo hits als Kiss, 1999I Would Die 4 U wisselen af met adembenemende ballads als Purple Rain en The Most Beautiful Girl In The World.